Ortakis 0

Ortakiai yra kanalai arba kanalai, naudojami šildymui, vėdinimui ir oro kondicionavimui (ŠVOK) oro tiekimui ir pašalinimui. Būtini oro srautai apima, pavyzdžiui, tiekiamą , grįžtamąjį ir išmetamąjį orą. Kanalai paprastai tiekia ventiliacinį orą kaip tiekiamo oro dalį. Taigi ortakiai yra vienas iš būdų užtikrinti priimtiną patalpų oro kokybę ir šiluminį komfortą .

Kanalų sistema dar vadinama ortakiais . Slėgio nuostolių planavimas (išdėstymas), dydžio nustatymas, optimizavimas, detalizavimas ir radimas naudojant ortakių sistemą vadinamas ortakio projektu.

Cinkuotas švelnus plienas yra standartinė ir labiausiai paplitusi medžiaga, naudojama gaminant ortakius, nes šio metalo danga iš cinko apsaugo nuo rūdijimo ir nereikalauja dažymo išlaidų. Izoliacijos tikslais metaliniai ortakiai paprastai yra iškloti stiklo pluošto antklodėmis (ortakio pamušalas) arba išoriškai apvynioti stiklo pluošto antklodėmis (ortakio plėvelė). Jei reikia, naudojamas dvigubų sienų kanalas. Paprastai tai turės vidinį perforuotą pamušalą, tada 1–2 colių stiklo pluošto izoliacijos sluoksnį, esantį išorinio kieto vamzdžio viduje.

Stačiakampius ortakius dažniausiai gamina specializuotos metalo parduotuvės. Kad būtų lengviau valdyti, jis dažniausiai būna 4 colių (arba jungčių). Apvalus ortakis gaminamas naudojant nepertraukiamą spiralės formavimo mašiną, kuri, naudojant tinkamą formavimo štampą, gali pagaminti beveik bet kokio skersmens apvalius ortakius ir bet kokio ilgio, tačiau dažniausiai pasitaikantys dydžiai svyruoja nuo 4 iki 24 colių ir 6 colių- Dažniausiai naudojamas 12 ". Standartinis vamzdis paprastai parduodamas 10 colių jungtimis. Taip pat yra 5 colių ne spiralinio tipo vamzdžio jungčių, kurios dažniausiai naudojamos gyvenamosiose patalpose.

Aliuminio ortakiai yra lengvi ir greitai montuojami. Be to, parduotuvėje ar vietoje galima lengvai pagaminti pasirinktines ar specialias ortakių formas.

Kanalų konstrukcija prasideda nuo kanalo kontūro žymėjimo ant aliuminio iš anksto izoliuotos plokštės. Dalys paprastai pjaustomos 45 ° kampu, jei reikia, sulenkiamos, kad būtų galima gauti skirtingas jungiamąsias detales (ty alkūnes, kūgius), ir galiausiai surenkamos klijais. Aliuminio juosta klijuojama ant visų siūlių, kuriose buvo nupjautas aliuminio folijos išorinis paviršius. Galimi įvairūs flanšai, atitinkantys įvairius montavimo reikalavimus. Visos vidinės siūlės sandarinamos sandarikliu.

Šiuo metu, šiam terminui priskirtų skaičiuoklių nėra.
Tačiau nereiškia, jog jų nėra svetainėje. Pasinaudokite paieška viršuje.
Jei turite konkrečių pageidavimų - parašykite.
Ortakis